Baseny ogrodowe stelażowe prostokątne 

Baseny ogrodowe stelażowe prostokątne

 Jeśli uwielbiasz wodną rozrywkę to wcale nie musisz za każdym razem wybierać się gdzieś nad wodę lub na basen. Z firmą Intex w bardzo szybkim czasie postawisz wspaniały basen tuż obok swojego domu. Przygotowaliśmy dla Ciebie ofertę bardzo wytrzymałych basenów stelażowych, które wykonane w różnych rozmiarach, pozwolą Ci dopasować ich wielkość do...

 Jeśli uwielbiasz wodną rozrywkę to wcale nie musisz za każdym razem wybierać się gdzieś nad wodę lub na basen. Z firmą Intex w bardzo szybkim czasie postawisz wspaniały basen tuż obok swojego domu. Przygotowaliśmy dla Ciebie ofertę bardzo wytrzymałych basenów stelażowych, które wykonane w różnych rozmiarach, pozwolą Ci dopasować ich wielkość do wolnej przestrzeni w ogrodzie. Baseny te mogą zapewnić doskonałą rozrywkę nawet całej rodzinie. W przypadku tej oferty masz pewność wysokiej wytrzymałości basenu, nie tylko dzięki zastosowaniu sztywnego stelażu. Intex to bowiem światowy lider w produkcji basenów. Wykonywane są one z materiałów najwyższej jakości, z wykorzystaniem nowoczesnych technologii, a do tego z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Dzięki temu masz gwarancję nie tylko trwałości takich basenów, ale także bezpieczeństwa w trakcie korzystania z nich. Są one w pełni bezpieczne nawet dla dzieci!  Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą basenów marki Intex jak i z szeregiem akcesoriów dodatkowych. Każdy produkt objęty jest pełną gwarancją producenta. Służymy także fachową pomocą przy wyborze basenu ogrodowego, który z pewnością da wiele radości Tobie i Twojej rodzinie.

Więcej
Jest 10 produktów.
0 Recenzja (e)

Nowoczesny basen Ultra Rectangular Frame, od firmy Intex, to doskonała alternatywa dla tradycyjnego basenu przydomowego, który wymaga nakładu ogromnych kosztów na budowę.  Stelażowy basen prostokątny zapewnia bardzo wysoką wytrzymałość, a z kolei jego pokaźne rozmiary 9,75 x 4,88 x 1,32m pozwalają na swobodną rozrywkę wodną dosłownie całej rodzinie.

7 255,00 zł
Czas dostawy 72 godziny
0 Recenzja (e)

Prawdziwy kolos pośród basenów to właśnie Ultra Rectangular Frame od marki Intex, którego niebagatelne wymiary wynoszą 9,75x4,88x1,32m. To wielkość, która jest w stanie pomieścić naprawdę dużą rodzinę i każdemu z osobna zapewnić mnóstwo wodnej rozrywki. Pokaźna głębokość basenu pozwala na swobodne pływanie, ale jednocześnie zapewnia także bezpieczeństwo...

6 255,00 zł
Czas dostawy 72 godziny
0 Recenzja (e)

Marka Intex prezentuje Państwu nowoczesny basen ogrodowy Ultra Rectangular Frame o stelażowej konstrukcji. To basen ze średniej kategorii wymiarowej, czyli 7,32x3,66x1,32m. Jak zawsze baseny tej marki wykonane są z materiałów najwyższej jakości, które oferują bezpieczeństwo i dużą wytrzymałość. 

4 995,00 zł
W magazynie
0 Recenzja (e)

Do rodzinnej rozrywki wodnej z pewnością doskonały będzie ten basen ogrodowy Ultra Rectangular Frame, który wyprodukowany został przez firmę Intex. To pełny zestaw potrzebny do bezpiecznego i przyjemnego korzystania z przydomowego basenu. Średnia półka wielkości, a więc 7,32 x 3,66 x 1,32 m., pozwala na swobodną rozrywkę wodną nawet większej rodzinie.

4 495,00 zł
W magazynie
0 Recenzja (e)

Chciałbyś mieć basen koło swojego domu, ale nie chcesz prowadzić kosztownych prac budowlanych w ogrodzie? Doskonałą alternatywą, dla tradycyjnego basenu murowanego, może być basen Ultra Rectangular Frame od firmy Intex.

3 995,00 zł 4 155,00 zł
Obniżona cena!
0 Recenzja (e)

Najmniejszy w swojej klasie, ale równie funkcjonalny co większe zestawy, basen Ultra Rectangular Frame wyprodukowany przez firmę Intex. To basen oparty o stelażową konstrukcję, niezwykle stabilną i wykonaną z materiałów najwyższej jakości. Rozmiary basenu 5,49 x 2,74 x 1,32m. oraz prostokątny kształt dają dużo miejsca do rozrywki wodnej całej rodzinie.

3 195,00 zł
W magazynie
0 Recenzja (e)

Jeśli szukasz profesjonalnego basenu stelażowego to na pewno zainteresuje Cię oferta marki Intex. Proponujemy Państwu nowoczesny basen Ultra Rectangular Frame o wymiarach 5,49 x 2,74 x 1,32m. To jeden z mniejszych basenów w tej serii, jednak naprawdę funkcjonalny. Poprzez prostokątny kształt oferuje wiele miejsca na zabawę, a głębokość 1,32m pozwala na...

2 995,00 zł
W magazynie
0 Recenzja (e)

Nowoczesny basen Ultra Rectangular Frame, o symbolu katalogowym #54975, to najmniejszy dostępny produkt tego typu oferowany przez markę Intex. Basen o wymiarach 4,57 x 2,74 x 1,22m. gwarantuje moc wspaniałej rozrywki wodnej, a do tego wytrzymałość przez wiele sezonów dzięki doskonałej konstrukcji.

2 655,00 zł
W magazynie
0 Recenzja (e)

Nowoczesny basen stelażowy Ultra Rectangular Frame #28975, to jeden z najmniejszych modeli prostokątnych, oferowanych przez firmę Intex, który jednak zapewnia ogromną funkcjonalność i jednocześnie bardzo dużą wytrzymałość.

2 255,00 zł
W magazynie
0 Recenzja (e)

Podstawowa wersja basenu ogrodowego ze stelażem, o prostokątnym kształcie, w wymiarze 4 x 2 x 1m. To najmniejszy dostępny basen z serii Ultra Rectangular Frame od marki Intex, który oferuje jednak kompletny zestaw niezbędny do rozpoczęcia wodnej rozrywki.

1 255,00 zł
W magazynie