Baseny rozporowe Elipse Frame 

Baseny rozporowe Elipse Frame

Baseny ogrodowe z serii Ellipse Frame to połączenie wygody korzystania z basenów rozporowych ze wzmocnioną wytrzymałością. Baseny w kształcie elipsy wyposażone zostały w dodatkową ramę, która zapewnia im większą stabilność i wytrzymałość. W efekcie basen umożliwia rozstawianie także na nierównym terenie i świetnie sprawdzi się na każdej działce....

Baseny ogrodowe z serii Ellipse Frame to połączenie wygody korzystania z basenów rozporowych ze wzmocnioną wytrzymałością. Baseny w kształcie elipsy wyposażone zostały w dodatkową ramę, która zapewnia im większą stabilność i wytrzymałość. W efekcie basen umożliwia rozstawianie także na nierównym terenie i świetnie sprawdzi się na każdej działce. Nasze baseny są także bardzo łatwe w montażu dzięki dołączonej instrukcji na płycie DVD. Zapoznaj się z naszą ofertę i skorzystaj z porady fachowych ekspertów, którzy są do Twojej dyspozycji. 

Więcej
Jest 2 produktów.
0 Recenzja (e)

Elipse Frame, to baseny ogrodowe, będące połączeniem dwóch innych modeli, produkowanych przez firmę Intex.  Mianowicie chodzi o model Metal Frame, oraz Easy Set. Choć model ten nie należy do najnowszych tworów technologicznych, to opracowana konstrukcja, oraz kształt elipsy wprowadzają do wizerunku naszego basenu dozę tajemniczości i uniwersalności.  

1 555,00 zł 1 655,00 zł
Obniżona cena!
Brak w magazynie
Brak w magazynie
0 Recenzja (e)

Basen rozporowy, który rozłożysz w dosłownie 30 minut dzięki prostej konstrukcji i profesjonalnej instrukcji dostępnej na płycie DVD. Basen z serii Ellipse Frame od Intex posiada nieprzeciętne wymiary 549x305x107cm i jest w stanie spokojnie pomieścić w środku całą rodzinę. 

1 155,00 zł
W magazynie