Baseny Rectangular Frame 

Baseny Rectangular Frame

Baseny ogrodowe ze stelażem w kształcie prostokąta są jednymi z najbardziej wytrzymałych na rynku. Wymagają dużo wolnego miejsca, ale jednocześnie ich pokaźne rozmiary zapewniają zabawę nawet bardzo licznej rodzinie. Baseny ogrodowe Intex są wykonane w oparciu o nowoczesne materiały, są trwałe i bardzo bezpieczne w użytkowaniu. Do każdego basenu...

Baseny ogrodowe ze stelażem w kształcie prostokąta są jednymi z najbardziej wytrzymałych na rynku. Wymagają dużo wolnego miejsca, ale jednocześnie ich pokaźne rozmiary zapewniają zabawę nawet bardzo licznej rodzinie. Baseny ogrodowe Intex są wykonane w oparciu o nowoczesne materiały, są trwałe i bardzo bezpieczne w użytkowaniu. Do każdego basenu jest dołączona instrukcja, dzięki której każdy poradzi sobie z rozstawieniem. W razie pytań nasi sprzedawcy są do Państwa dyspozycji. Doradzimy i pomożemy wybrać basen idealnie dopasowany do potrzeb.

Więcej
Jest 7 produktów.
0 Recenzja (e)

Nowoczesny i bardzo wytrzymały basen z serii Rectangular Frame od marki Intex . Jest to jeden z największych basenów z tej serii, gdyż jego wymiary wynoszą 450 x 220 x 84 cm. co gwarantuje wspaniałą rozrywkę wodną dla całej rodziny, a do tego nie wymaga dużej ilości wolnego miejsca w ogrodzie.

895,00 zł
W magazynie
0 Recenzja (e)

LIner Niecka Powłoka Poszycie basenu Prism Rectangular Metal frame w rozmiarze 400 x 200 x 100 cm

695,00 zł
W magazynie
0 Recenzja (e)

Basen Intex Rectangular Frame #28274 + pompaTo jeden z podstawowych modeli basenów prostokątnych, który wyposażony jest w metalowy stelaż zapewniający odpowiednią sztywność konstrukcji.

695,00 zł
W magazynie
0 Recenzja (e)

Nowoczesny i bardzo wytrzymały basen z serii Rectangular Frame od marki Intex, który w tym wypadku sprzedawany jest bez pompy wody w zestawie. Jest to jeden z największych basenów z tej serii, gdyż jego wymiary wynoszą 450 x 220 x 84 cm. co gwarantuje wspaniałą rozrywkę wodną dla całej rodziny, a do tego nie wymaga dużej ilości wolnego miejsca w ogrodzie.

575,00 zł
W magazynie
0 Recenzja (e)

Jeśli szukasz solidnego basenu ogrodowego, który zapewni przyjemną i bezpieczną rozrywkę Tobie oraz całej rodzinie to seria basenów Rectangular Frame, wyprodukowanych przez firmę Intex, z pewnością spełni Twoje oczekiwania.

395,00 zł
Brak w magazynie
Brak w magazynie
0 Recenzja (e)

Przedstawiamy Państwu basen ogrodowy z serii Rectangular Frame produkcji firmy Intex. To jeden z podstawowych modeli basenów prostokątnych, który wyposażony jest w metalowy stelaż zapewniający odpowiednią sztywność konstrukcji. 

365,00 zł
Brak w magazynie
Brak w magazynie
0 Recenzja (e)

Wszystkich uwielbiających rozrywkę wodną na pewno zaciekawi nowoczesny basen Metal Frame od marki Intex, który nie zabiera dużo miejsca w ogrodzie, ale jednocześnie pozwala miło spędzić wolny czas w wodzie, zawsze gdy jest piękna pogoda. To najmniejszy z serii basen o wymiarach 220x150x60cm, tak jak pozostałe wykonany jest z użyciem nowoczesnych...

355,00 zł
W magazynie