Akcesoria basenowe 

Akcesoria basenowe

Bezpieczna i przyjemna zabawa w basenie ogrodowym wymaga zastosowania odpowiednich akcesoriów, które uzdatniają wodę, podgrzewają ją oraz odpowiednio filtrują. Tego typu produkty przygotowała dla Państwa firma Intex. Kupią u nas państwo wysokiej klasy tabletki chlorujące wodę, bardzo wydajne podgrzewacze na chłodniejsze dni lub wieczory czy choc...

Bezpieczna i przyjemna zabawa w basenie ogrodowym wymaga zastosowania odpowiednich akcesoriów, które uzdatniają wodę, podgrzewają ją oraz odpowiednio filtrują. Tego typu produkty przygotowała dla Państwa firma Intex. Kupią u nas państwo wysokiej klasy tabletki chlorujące wodę, bardzo wydajne podgrzewacze na chłodniejsze dni lub wieczory czy chociażby niezwykle zjawiskowe lampki, które dodadzą uroku każdemu basenowi. Nie wierzysz? Obejrzyj poniższą ofertę już teraz, a jeśli tylko masz jakieś pytania to zadzwoń do nas i skorzystaj z porady naszych konsultantów.

Więcej
Jest 69 produktów.
na stronę
0 Recenzja (e)

 Jeśli chciałbyś mieć w swoim basenie ogrodowym przez cały czas użytkowania ciepła wodę niezależnie od tego jaka pogoda panuje na zewnątrz, to idealnym rozwiązaniem będzie zakup nowoczesnej pompy wody firmy Intex.

4 855,00 zł 5 855,00 zł
Obniżona cena!
W magazynie
0 Recenzja (e)

Pompa Ciepła to idealne rozwiązanie żeby przedłużyć okres letni. Energia jest pobierana z powietrza zewnętrznego i jest przenoszona do wody w basenie.

2 955,00 zł
Brak w magazynie
Brak w magazynie
0 Recenzja (e)

Utrzymanie perfekcyjnej czystości w basenie ogrodowym to nie tylko stosowanie chemii basenowej do odkażania wody, ale także odpowiednie usuwanie wszelkich stałych zanieczyszczeń wody, także gromadzących się na ściankach oraz dnie basenu. Proponowany przez nas odkurzacz basenowy Intex, będzie stanowił świetne uzupełnienie zestawu artykułów do oczyszczania...

275,00 zł
W magazynie
0 Recenzja (e)

Lampa naścienna świecąca obustronnie firmy Intex Prąd przesyłany przez ścianę za pomocą elektromagnesu (bezprzewodowo) Wersja ze zmianą kolorystyki świateł . Swieci zarówno częsc wewnętrza jak również baza na zewnątrz basenu

275,00 zł
W magazynie
0 Recenzja (e)

Chciałbyś mieć w swoim basenie ogrodowym zawsze ciepła wodę niezależnie od tego jaka pogoda panuje na zewnątrz? Będzie to bardzo łatwe jeśli tylko wyposażysz swoją pompę wody w nowoczesny i naprawdę wydajny podgrzewacz wody marki Intex. To urządzenie bardzo przydatne w każdym basenie, a do tego niezwykle bezpieczne.

275,00 zł 325,00 zł
Obniżona cena!
W magazynie
0 Recenzja (e)

Każdy właściciel basenu na pewno zdaje sobie sprawę z tego jak nieprzyjemną i pracochłonną czynnością jest czyszczenie dna basenu. To zadanie bardzo ważne dla naszego zdrowia, gdyż czysty basen gwarantuje czystość wody, a więc i bezpieczeństwo kąpieli. 

265,00 zł
W magazynie
0 Recenzja (e)

Zwijak solarnej folii basenowej z korbką

255,00 zł
W magazynie
0 Recenzja (e)

Chcesz korzystać ze swojego basenu po zmroku lub po prostu dodać mu uroku i uczynić własny basen bardziej romantycznym? Tutaj na pewno doskonale sprawdzi się lampa basenowa boczna, która została zaprojektowana i wyprodukowana przez znaną i cenioną firmę Intex. To naprawdę nowoczesne rozwiązanie, które gwarantuje nie tylko energooszczędność i dobrą jakość...

255,00 zł
Brak w magazynie
Brak w magazynie
0 Recenzja (e)

Siedzenie do basenu na stelażu

195,00 zł
W magazynie
0 Recenzja (e)

Wodospad z podświetleniem LED i zmnianą kolorów i napędem hydro

195,00 zł
W magazynie
0 Recenzja (e)

Proste, ale niezwykle funkcjonalne akcesorium basenowe, które pozwala nam się schronić w cieniu podczas wyjątkowych upałów. Kąpiel w ogrodowym basenie podczas mocnych upałów to sama przyjemność, ale musimy pamiętać o tym, że działanie promieni słonecznych potęguje odbicie właśnie od tafli wody.

195,00 zł 235,00 zł
Obniżona cena!
Brak w magazynie
Brak w magazynie
0 Recenzja (e)

Jeśli posiadasz własny basen ogrodowy to na pewno zdajesz sobie sprawę jak istotne jest utrzymanie go w należytej czystości. To zadanie potrafi być trudne i męczące jeśli nie posiada się odpowiednich narzędzi. Warto więc zaopatrzyć się w zestaw do czyszczenia basenu, który w tym wypadku dostępny jest w formie de Lux, od marki Intex.

125,00 zł
W magazynie
0 Recenzja (e)

Doskonałe akcesorium basenowe od Intex, które jeszcze bardziej zwiększy atrakcyjność kąpieli w przydomowym basenie, nie tylko w dzień, ale także w nocy.Spryskiwacz LED został niezwykle zmyślnie zaprojektowany przez co nie wymaga on stosowania żadnych akumulatorów, baterii, ani też podłączania do stałego źródła zasilania.

115,00 zł
W magazynie
0 Recenzja (e)

Urządzenie typu 2w1 ; lampa LED z wbudowanym głosnikiem bluetooth Zasilanie bateryjne

95,00 zł
Brak w magazynie
Brak w magazynie
0 Recenzja (e)

TABLETKA CHLOROWA/TABS CHLORINE 5 KG  Tabletki chlorowe AQUA FUN jest to produkt o podwójnej zalecie, przede wszystkim dzięki swojemu powolnemu uwalnianiu się zapewnia długotrwałą eliminację bakterii oraz grzybów w basenie.

90,00 zł
W magazynie
0 Recenzja (e)

CHLOR W GRANULACIE/BIG CHLORINE 5 KG  Tym razem prezentujemy produkt firmy AQUA FUN czyli chlor występujący pod postacią granulatu. Jest to środek, który służy do szybkiej dezynfekcji wody w basenie. Zaletą jest jego bardzo szybkie rozpuszczanie się.

85,00 zł
W magazynie
0 Recenzja (e)

Niezwykle wygodny materac do pływania dla osoby dorosłej, który pozwala na wypoczynek w pozycji półleżącej. Materac został wyprofilowany w taki sposób, że nawet długi wypoczynek na wodzie jest w nim bardzo przyjemny. 

80,00 zł
W magazynie
0 Recenzja (e)

  Wygodne, profesjonalnie wykonane i jednocześnie bardzo funkcjonalne koło do pływania od Intex, idealne na basen czy na spokojne wody jezior. Pozwoli na bezpieczną zabawę dzieciom lub na komfortowy wypoczynek dorosłym.

75,00 zł
W magazynie
0 Recenzja (e)

Zjawiskowa lampa do basenu, produkcji marki Intex, która rozświetli Twój basen w każdy gorący wieczór. Lampa jest niezwykle prosta w użyciu i bardzo bezpieczna. Jest wodoszczelna, a do tego zasilana oświetleniem słonecznym , przez co nie ma żadnego ryzyka porażenia prądem. Po umieszczeniu lampy w wodzie pływa ona swobodnie i można bez problemu...

75,00 zł
W magazynie
0 Recenzja (e)

Chcesz być ekologiczny i jednocześnie obniżyć koszty korzystania z basenu znajdującego się obok domu? W takim razie powinna zainteresować Cię propozycja od marki Intex w postaci bardzo nowoczesnej i wydajnej maty solarnej, które ma za zadanie podgrzewanie wody. Jak ją wykorzystać?

70,00 zł
W magazynie