Wiosła do Pontonów 

Wiosła do Pontonów

Ponton bez wiosła to jak rower bez pedałów. Zapraszamy do zakupu naszych wioseł do pontonów marki Intex. To najwyższej klasy wiosła, które nie łamią się po pierwszym użyciu, są wytrzymałe i wykonane z przyjemnych w dotyku materiałów. Dzięki naszym wiosłom korzystanie z pontonu będzie ogromną przyjemnością. Zapraszamy także do zapoznania się z in...

Ponton bez wiosła to jak rower bez pedałów. Zapraszamy do zakupu naszych wioseł do pontonów marki Intex. To najwyższej klasy wiosła, które nie łamią się po pierwszym użyciu, są wytrzymałe i wykonane z przyjemnych w dotyku materiałów. Dzięki naszym wiosłom korzystanie z pontonu będzie ogromną przyjemnością. Zapraszamy także do zapoznania się z innymi produktami marki Intex. Dzięki nam zabawa w wodzie może nabrać zupełnie innych kolorów. Przekonaj się na własne oczy lub zadzwoń do nas!

Więcej
Jest 4 produktów.
0 Recenzja (e)

Wiosłą do kajaka o długości 219 cm

60,00 zł
W magazynie
0 Recenzja (e)

NOWOSĆ 2020 - przedłużone wiosła do pontonu  Pióro wykonane z tworzywa sztucznego ; rurka aluminiowa Długośc wiosłą 137 cm

60,00 zł
W magazynie
0 Recenzja (e)

Możliwości wykorzystania dmuchanego pontonu bez posiadania wioseł są raczej dość niewielkie. Dzięki odpowiednim wiosłom można w pełni kontrolować przemieszczanie się pontonu i nie zdawać się tylko i wyłącznie na siłę prądu wody. 

60,00 zł
W magazynie
0 Recenzja (e)

Bardzo nowoczesne wiosła do pontonu marki Intex, które wykonane zostały z najwyższej jakości tworzywa sztucznego. Wiosła mają długość 122cm i pasują do wszystkich pontonów Intex dostępnych w ofercie, choć mogą być także wykorzystane do pontonów innych firm. 

30,00 zł
W magazynie