Generatory chloru 

Generatory chloru

Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą generatorów chloru, które mają bardzo szerokie zastosowanie w eksploatacji basenów nie tylko naszej firmy. Tutaj znajdziesz nie tylko same generatory lecz również stworzone dla wygody użytkownika także w wersji połączonej (combo) czyli pompy z filtrem piaskowym oraz generatorem chloru. Rewolucyjne ur...

Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą generatorów chloru, które mają bardzo szerokie zastosowanie w eksploatacji basenów nie tylko naszej firmy. Tutaj znajdziesz nie tylko same generatory lecz również stworzone dla wygody użytkownika także w wersji połączonej (combo) czyli pompy z filtrem piaskowym oraz generatorem chloru. Rewolucyjne urządzenie jest na tyle wygodne w obsłudze, że nie musimy dzięki niemu stosować absolutnie żadnej chemii basenowej takiej jak między innymi tabletki chlorowe lub inne podobne produkty chemiczne. Wystarczy raz na sezon kąpielowy wsypać odpowiednią ilość zwykłej soli kuchennej do wody w basenie i nie musimy się niczym martwić. Do tego pompa z filtrem piaskowym posiada wbudowany elektroniczny programator, możemy ustawić czas pracy urządzenia basenowego. Jeśli masz problem z doborem odpowiedniego urządzenia do basenu koniecznie skontaktuj się z naszymi wykwalifikowanymi pracownikami pod podanymi numerami telefonów. Serdecznie zapraszamy na zakupy w naszej firmie!

Więcej
Jest 7 produktów.
0 Recenzja (e)

Piaskowe oczyszczanie wody to unikalna technologia Intex, która dostępna jest dla Ciebie w bardzo rozsądnej cenie. Pompa piaskowa o wydajności 10000 l/h zapewni Ci stały dopływ naprawdę czystej wody do basenu, która pozbawiona będzie wszelkich drobnych jak i większych zanieczyszczeń. Zaletą filtracji piaskowej jest nie tylko ekologiczność, ale także...

1 655,00 zł
Brak w magazynie
Brak w magazynie
0 Recenzja (e)

Pompa piaskowa marki Intex oferuje bardzo naturalny i jednocześnie bezpieczny sposób na filtrowanie zanieczyszczeń zgromadzonych w wodzie znajdującej się w basenie. Pompa posiada zbiornik na piasek kwarcowy, który doskonale filtruje wszelkie zanieczyszczenia. 

1 455,00 zł
Brak w magazynie
Brak w magazynie
0 Recenzja (e)

Jeśli chcesz mieć czystą wodę w basenie, ale jednocześnie nie używać silnych środków chemicznych, takich jak chlor, do jej oczyszczania, to ten zestaw od marki Intex jest najlepszym rozwiązaniem. Prezentujemy Państwu wspaniały komplet urządzeń do ekologicznego i bezpiecznego oczyszczania wody w basenie, a więc generator chloru oraz ozonator. 

1 195,00 zł
W magazynie
Nowy
0 Recenzja (e)

Generator chloru z ozonatorem . Urządzenie pozwala wyeliminować lub ograniczyć do minimum zużycie środków chemicznych w Waszym basenie .

1 095,00 zł
W magazynie
0 Recenzja (e)

Chcesz mieć naprawdę czystą wodę w swoim basenie, ale z drugiej strony bardzo obawiasz się o bezpieczeństwo swoje oraz własnych dzieci i nie chcesz stosować bardzo silnej chemii? Rozwiązaniem tego problemu może być nowoczesne urządzenie Intex, które służy do generowania chloru. Tutaj nie będziesz musiał kupować żadnych tabletek chloru, to w pełni...

955,00 zł
W magazynie
0 Recenzja (e)

Urządzenie do generowania chloru od marki Intex to naprawdę najlepsze rozwiązanie dla osób ceniących sobie ogromną czystość wody w basenie i jednocześnie ekologię. Urządzenie generuje chlor w sposób w pełni naturalny i bardzo przyjazny dla środowiska. Do specjalnego pojemnika wystarczy wsypać zwykłej domowej soli. 

755,00 zł
W magazynie
0 Recenzja (e)

Generator chloru do mniejszych basenów . Produkuje 4 gramy chloru na godzinę

525,00 zł
W magazynie