Ostatnie posty

Czy warto stawiać na przykrycia basenowe?

Na:
Baseny ogrodowe z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością dzięki temu, że rośnie wybór nowoczesnych rozwiązań, a jednocześnie także i spada ich cena. Teraz nie trzeba płacić ogromnych pieniędzy za wykopanie naszego basenu, jego wymurowanie i jeszcze obłożenie płytkami plus dokupienie szeregu akcesoriów.

Czytaj więcej

Drabinki do basenów

Na:
Korzystanie z basenu dla wielu osób jest ogromną frajdą, która niestety potrafi dużo kosztować. Korzystanie z kąpieli w jeziorach jest niebezpieczne, a z kolei miejskie baseny są drogie i przychodzi tam mnóstwo ludzi, przez co w szczycie sezonu trudno tak naprawdę tam w spokoju sobie odpocząć. 

Czytaj więcej

Odpowiednie SPA do Twojego ogrodu

Na:
Popularność ośrodków SPA nieustannie rośnie i choć mamy coraz więcej tego typu kompleksów w Polsce to jednak niestety nadal ceny za korzystanie z tej przyjemności są dość wysokie. 

Czytaj więcej

Pompy basenowe

Na:
Popularność basenów ogrodowych stale rośnie i nie chodzi tutaj zdecydowanie o ogromne baseny murowane, które wciąż dużo kosztują, są drogie w utrzymaniu, a do tego wymagają bardzo dużego ogrodu. Chodzi zdecydowanie o baseny stelażowe czy też, nieco tańsze, rozporowe. Staje się to już typowy widok w naszym ogrodach,...

Czytaj więcej

Pielęgnacja basenów ogrodowych

Na:
W letni, gorący dzień, z pewnością nie ma nic przyjemniejszego jak kąpiel w przyjemnie chłodnej wodzie basenu. Nie każdy lubi zażywać wodnej rozrywki w dużym gronie ludzi gdzieś na miejskich basenach, a więc z pewnością świetną alternatywę stanowi tutaj przydomowy basen.

Czytaj więcej

Jak rozstawić basen rozporowy

Na:
W ofercie przygotowanej przez Intex, biorąc pod uwagę oczywiście baseny, do wyboru mamy 3 ich podstawowe rodzaje pod względem konstrukcji. Mogą to być więc baseny dmuchane, stelażowe bądź też rozporowe.

Czytaj więcej

Rodzaje basenów ogrodowych

Na:
Wiele ludzi bardzo lubi wodną rozrywkę, a możliwość jej zorganizowania bezpośrednio pod własnym domem z pewnością stanowi dużą zachętę do zakupu jakiegoś ciekawego basenu. W ofercie Intex dostępnych jest wiele ciekawych rodzajów konstrukcyjnych basenów, które do tego dostępne są w różnych wymiarach jak i kształtach.

Czytaj więcej

Jaki rozmiar basenu powinniśmy wybrać?

Na:
W czasie podejmowania decyzji o zakupie własnego basenu ogrodowego zawsze bierzemy pod uwagę szereg najróżniejszych kwestii technicznych. Przykładamy ogromną wagę do jakości wykonania takiego basenu, zastanawiamy się nad różnymi akcesoriami dodatkowymi, istotna jest dla nas również łatwość i szybko rozkładania.

Czytaj więcej

Pokazuje 9 - 16 z 59 wpisów