Ostatnie posty

Plusy posiadania basenu ogrodowego

Na:
Bardzo dużo osób lubi swój wolny czas spędzać na basenie lub po prostu gdzieś nad wodą. Jest to bardzo przyjemne w szczególności w upalne dni, kiedy chyba każdy człowiek szuka jakiejś ochłody, a nie ma przecież nic sympatyczniejszego niż zanurzyć się do chłodnej wody. 

Czytaj więcej

Z czego wykonany jest basen?

Na:
Osoby korzystające z basenów Intex na pewno cieszą się ich ogromną funkcjonalnością i korzystają z każdych momentów pięknej pogody, aby wypocząć w przyjemnej wodzie, popływać i po prostu świetnie się bawić.

Czytaj więcej

Wakacje z basenem

Na:
Lato już w pełni, za oknem często bardzo wysokie temperatury i dużo słońca, które towarzyszy nam od wczesnych godzin porannych aż do bardzo późnego wieczora. 

Czytaj więcej

10 powodów dla których warto wybrać basen Intex

Na:
Marka Intex od bardzo wielu lat zajmuje się produkcją basenów i innych produktów dmuchanych do zabawy, rozrywki, a nawet do wędkowania. Firma sprzedaje swoje produkty na całym świecie i cieszy się naprawdę ogromnym powodzeniem. 

Czytaj więcej

Kajak Challenger K1 – recenzja

Na:
Od dłuższego już czasu w ofercie Intex znaleźć można dmuchany kajak Challenger K1 w nieco odświeżonej wersji wobec swojego starszego brata. Osoby, które miały styczność z tym dmuchanym kajakiem kilka lat temu z pewnością wiedzą jak on się prezentował i jakie były jego największe wady. 

Czytaj więcej

Statek Piracki Intex – recenzja

Na:
Tym razem postanowiliśmy zająć się produktem, z którego z pewnością najbardziej zadowolone będą dzieci. W ofercie Intex znaleźć można wiele małych basenów, jak i specjalnych placów zabaw, właśnie dla najmłodszych. 

Czytaj więcej

Ponton na wędkowanie - który najlepszy?

Na:
Jeśli jesteśmy zapalonymi wędkarzami to oczywiście możemy łowić ryby z brzegu, ale nie ma nic przyjemniejszego jak wypłynięcie na środek zbiornika wodnego i tam próbowanie swoich sił w wędkowaniu. 

Czytaj więcej

Pokazuje 25 - 32 z 59 wpisów