Luksusowa wyspa z daszkiem – recenzja produktu

Na: Komentarz: 0 Trafienie: 10199

Kiedyś, aby wygodnie wypocząć w wodzie, należało jechać gdzieś do miasta na zatłoczony basen lub też wybierać się na głośne kąpieliska, gdzie tak naprawdę ciężko było nam znaleźć jakąś oazę spokoju, w której to moglibyśmy swobodnie wypoczywać. Dzisiaj nasze możliwości są o wiele większe, a to za sprawą ogrodowych basenów, których ceny stają się naprawdę przystępne. 

Wypoczynek w naszym basenie ogrodowym może być jednak jeszcze przyjemniejszy, jeśli zaopatrzymy się w niezwykle interesujące akcesorium, jakim jest luksusowa wyspa z daszkiem, wyprodukowana przez znaną na całym świecie firmę Intex. Akcesorium oczywiście może być stosowane nie tylko w basenach ogrodowych, ale także na naturalnych zbiornikach wodnych, choć z zachowaniem odpowiednich zasad bezpieczeństwa. Dzisiaj postaramy się Państwu przybliżyć nieco ten świetny produkt.

Przestronne miejsce do wypoczynku dla dwóch dorosłych osób

                Zacznijmy może od tego, że pływająca wyspa ma pokaźne rozmiary, które pozwalają na wygodny i swobodny wypoczynek dwóm dorosłych osobom, a nawet jeszcze i mniejszemu dziecku. Dmuchana wyspa jest okrągła, a jej średnica wynosi  199cm. Jak widać nawet wyższe osoby mogą się wygodnie położyć, a nic nie stoi na przeszkodzie, aby leżeć sobie na tym materacu i na przykład nogi moczyć w wodzie. Imponująca jest również wysokość tego akcesorium, która to po rozłożeniu daszku wynosi 150cm. Mniej więcej połowę wyspy okala do tego wygodne, dmuchane oparcie, które najwyższe jest w środkowym punkcie, a im bliżej końca tym staje się ono niższe.

Przede wszystkim bezpieczeństwo – czyli cecha rozpoznawcza Intex

                Marka Intex znana jest nie tylko z nowoczesnych konstrukcji basenowych, i akcesoriów do nich, ale także z dużej dbałości o bezpieczeństwo. Nie inaczej jest w przypadku tej luksusowej wyspy, która to jak zawsze została wykonana z porządnego winylu, a w zasadzie aż z 3 warstw tego jakże wytrzymałego materiału. Tym samym wyspa jest nie tylko odporna na uszkodzenia mechaniczne, ale także nie wyciąga się nadmiernie pod wpływem działania promieni słonecznych. Będzie tak oczywiście pod warunkiem, gdy wyspa nie zostanie przepompowana i dlatego zawsze należy dbać o odpowiednie ciśnienie powietrza w komorach. Skoro wspomnieliśmy już o komorach powietrznych to warto powiedzieć również o tym, że cały materac składa się z dwóch niezależnych komór. Podstawowym celem takiego rozwiązania także jest bezpieczeństwo, gdyż ewentualne przebicie się materaca nie doprowadzi do jego zatopienia, a to ważne gdy korzystamy z niego na otwartych zbiornikach wodnych. Wyspę okala dodatkowo wytrzymała linka, która może być wykorzystana na różne sposoby. Przydaje się ona chociażby do ręcznego holowania dmuchanej wyspy, ale także do przywiązania jej do jakiegoś stabilniejszego elementu, abyśmy na przykład nie odpłynęli zbyt daleko.

Ochrona przed wiatrem i słońcem

                Dmuchana wyspa posiada oczywiście także swoje zadaszenie, o czym wspominaliśmy wcześniej, które to po rozłożeniu okrywa mniej więcej połowę samego materaca. Daszek ten nie tylko chroni skuteczne przed silnym słońcem, ale także może osłaniać przed wiatrem. Dzięki temu możemy wygodnie i przyjemnie wypoczywać sobie na wodzie nawet podczas trochę chłodniejszych, wietrznych dni.

Niezwykle wygodny wypoczynek

                Cechą, która na pewno każdego interesuje najbardziej,  jest wygoda i w tym wypadku produkt firmy Intex zdecydowanie nie ma czego się wstydzić. Materac jest bowiem niesamowicie miękki, ale jednocześnie nie ugina się on nadmiernie pod naszym ciężarem. Oparcie na połowie burty materaca umożliwia nam chociażby wygodne podpieranie głowy lub tez zwyczajnie leżenie w pozycji półsiedzącej. Aby wypoczynek był dla nas jeszcze wygodniejszy Intex zadbało nawet o dwa specjalne otwory, w których to możemy trzymać chociażby zimne napoje.

Podsumowując, za bardzo rozsądne pieniądze możemy posiadać niezwykle luksusowe i wygodne akcesorium wodne, które uprzyjemni nam każdą chwilę spędzoną nad wodą. Używając materaca zgodnie z zaleceniami producenta bez wątpienia będzie on nam służył bardzo długo.

Komentarze

Zostaw komentarz