Plusy posiadania basenu ogrodowego

Na: Komentarz: 0 Trafienie: 4316

Bardzo dużo osób lubi swój wolny czas spędzać na basenie lub po prostu gdzieś nad wodą. Jest to bardzo przyjemne w szczególności w upalne dni, kiedy chyba każdy człowiek szuka jakiejś ochłody, a nie ma przecież nic sympatyczniejszego niż zanurzyć się do chłodnej wody. 

Z basenów warto korzystać także oczywiście dla własnej zdrowotności, ale każdy z drugiej strony na pewno zdaje sobie sprawę z tego, że bardzo często opłaty za korzystanie z miejskich czy prywatnych basenów są bardzo wysokie. Intex ma jednak doskonałą alternatywę, a więc ogrodowe baseny dmuchane, w formie rozporowej lub bardzo wytrzymałe baseny wyposażone w stelaż. Współczesne baseny tego typu naprawdę mają niewiele wspólnego z dawnymi konstrukcjami, które były toporne, małe i do tego raczej słabo wytrzymałe. Jakie są zalety posiadania takiego basenu ogrodowego od firmy Intex?

Przede wszystkim cena

                Cena to chyba ten element na który zwraca uwagę najwięcej osób w naszym kraju i nie ma co się temu dziwić. Wiele osób nie stać na wybudowanie murowanego basenu gdzieś w swoim ogrodzie, ale alternatywa przygotowana przez Intex dostępna jest za niewielkie pieniądze, a daje dokładnie takie same możliwości rozrywki. Przeciętnej wielkości basen do ogrodu, który rozkłada się w kilkadziesiąt minut, można kupić już dosłownie za kilkaset złotych. Dbając o taki basen i używając go zgodnie z instrukcją z całą pewnością będzie mógł on służyć przez wiele sezonów.

Cenna rzecz dla zdrowia

                Bez wątpienia posiadanie ogrodowego basenu to świetne rozwiązanie dla poprawy swojego zdrowia i odciążenia nieco zmęczonego organizmu. Chyba każdy z nas wie, że po ciężkiej pracy nie ma nic przyjemniejszego jak długa kąpiel w wannie. Czy nie lepiej zamienić tę kąpiel na relaks w basenie? Pływanie sprawia, że pracują prawie wszystkie partie naszego ciała zwiększając naszą wytrzymałość. Kąpiele w basenie są niezwykle wartościowe dla naszych stawów, pozwalają pozbyć się napięcia mięśniowego i zwyczajnie świetnie relaksują po każdym ciężkim dniu. Korzystanie z basenowych kąpieli jest polecane każdemu, niezależnie od płci oraz wieku.

Prywatność i basen na każde zawołanie

                Z pewnością wiele osób w przydomowych basenach docenia to, że możemy czuć się tam bardzo swobodnie. Wiadomo przecież jak wyglądają miejskie baseny w środku sezonu wakacyjnego, kiedy to żar leje się z nieba. Z pewnością słabą frajdą jest kąpanie się w basenie pośród setek innych ludzi, hałasujących i robiących dużo chlapaniny. Mało tego, taki ogrodowy basen jest zawsze pod ręką. Nie musimy nigdzie jeździć, planować swoich wyjść na basen, rezerwować miejsc w sezonie i tracić pieniędzy. Baseny ogrodowe od firmy Intex mogą spokojnie być ustawione na początku sezonu i złożone pod jego koniec, a więc wchodzimy do basenu kiedy tylko mamy na to ochotę. Za czystość stojącej w basenie wody może odpowiadać specjalny układ filtracyjny. Pośród akcesoriów dodatkowych znajdziemy między innymi skimmer, odkurzacz, oczyszczacz do stóp, dzięki którym woda na dłużej zachowuje swoją czystość.

Rozkładasz tam gdzie chcesz

                Ważną zaletą basenów ogrodowych Intex jest także to, że możemy je rozkładać i składać w dowolnym miejscu. Kupując na przykład basen rozporowy dostajemy wspaniałą rzecz do zabrania na działkę. Wyjeżdżamy na weekend i pakujemy mały, złożony basen do samochodu. Na miejscu rozkładamy go w kilkanaście minut, aby dwa dni później go równie szybko złożyć i odwieźć do domu. O taki basen nie trzeba wiecznie dbać, całymi dnami go czyścić i martwić się o to, że ktoś wejdzie nam na działkę i go zniszczy. Basen może być zawsze z nami, tam gdzie tylko będziemy go chcieli, a nawet mniejsze baseny stelażowe rozkłada się bardzo szybko.

Szeroka gama basenów ogrodowych, znajdujących się w ofercie firmy Intex, pozwala na łatwe ich dopasowanie nie tylko do własnych preferencji, ale także chociażby do wielkości ogrodu czy ilości osób, które z basenu mogą korzystać. Każdy kto nie miał jeszcze ogrodowego basenu na pewno zakocha się w nim i to od pierwszego wejrzenia.

Komentarze

Zostaw komentarz