10 powodów dla których warto wybrać basen Intex

Na: Komentarz: 0 Trafienie: 4574

Marka Intex od bardzo wielu lat zajmuje się produkcją basenów i innych produktów dmuchanych do zabawy, rozrywki, a nawet do wędkowania. Firma sprzedaje swoje produkty na całym świecie i cieszy się naprawdę ogromnym powodzeniem. 

Co jednak sprawia, że baseny tej marki są tak popularne i chętnie wybierane przez użytkowników na świecie? Postaramy się zaprezentować poniżej 10 powodów, dla których naprawdę warto zdecydować się na basen od firmy Intex.

1. Materiały najwyższej jakości

                Bez wątpienia to co najbardziej wyróżnia markę Intex na rynku, i to nie tylko jeśli chodzi o baseny, to stawianie na materiały najwyższej jakości. W przypadku basenów możemy mieć pewność, że ich poszycie zostało wykonane z najwyższej jakości winylu o zwiększonej grubości. To właśnie dlatego te baseny, w porównaniu do konkurencji, są tak wytrzymałe, potrafią służyć nawet przez wiele sezonów, w dodatku są odporne na działanie promieni słonecznych. W przypadku bardzo dużych basenów Intex stosuje poszycie zrobione z aż 3 warstw grubego winylu, które są ze sobą dobrze połączone poprzez klejenie i prasowanie. Do basenów stelażowych wykorzystuje się do tego stalowe wsporniki, które są dodatkowo galwanizowane. To kolejny atut przemawiający za decyzją o zakupie basenu Intex

2. Ogromna gama basenów

                Druga ważna zaleta to fakt, że firma Intex ma w swojej ofercie bardzo szeroki wybór basenów. Od dmuchanych, przez rozporowe, a kończąc na solidnych basenach stelażowych. W każdej z tych kategorii znajdą Państwo wiele rozmiarów do wyboru przez co łatwo można dopasować basen do swoich wymagań, ale także wybrać produkt o cenie, która nie zrujnuje portfela.

3. Szybki montaż i demontaż

                Choć baseny Intex są wykonane z użyciem nowoczesnych i trwałych technologii to jednak producent zadbał także o wygodę ich rozkładania oraz składania. Dzięki dołączonej do każdego zestawu instrukcji na płycie DVD większość basenów rozkłada się bez większej wiedzy technicznej. Również łatwe jest jego złożenie.

4. Ogromna mobilność

                W ofercie Intex znajdziemy także świetną propozycją dla tych osób, które liczą na mobilność swojego basenu, ale bez utraty jakości i komfortu użytkowania. Baseny rozporowe można rozłożyć bez problemu chociażby na działce.

5. Szeroki wybór akcesoriów dodatkowych

                Mnogość basenów w doskonałej jakości to jedno, ale ważną zaletę stanowi także fakt możliwości dokupienia ogromnej ilości przydatnych akcesoriów. Możemy dokupić drabinki basenowe, skimmery, zestawy do czyszczenia basenów, pojemniki na chemię, samą chemię, oczyszczacze do stóp i inne przydatne akcesoria.

6. Doskonałe systemy filtrujące

                Tylko Intex, oprócz standardowych pomp wody z wkładami filtrującymi, ma w swojej ofercie specjalne urządzenia do chlorowania, a nawet ozonowania wody. Te jedyna tego typu oferta na rynku, która pozwala utrzymać wodę w idealnej czystości.

7. Atrakcyjne ceny

                Baseny znajdujące się w ofercie kupić można w atrakcyjnych cenach. To na pewno dużo tańsze rozwiązanie niż budowa basenu murowanego. Koszty szybko się zwrócą, gdyż nie będziemy musieli już chodzić na miejskie baseny. Do tego bogata gama basenów pozwala dopasować cenę do indywidualnych możliwości.

8. Profesjonalna gwarancja

                Tylko Intex daje tak profesjonalną gwarancję na swoje baseny. Gwarancja jakości wynika z faktu, że każdy produkt schodzący z linii produkcyjnej przechodzi bardzo skrupulatne testy, których jedynie pozytywny wynik dopuszcza produkt do sprzedaży.

9. Bezpieczne dla dzieci

               Firma Intex bardzo dużą uwagę przykłada również do bezpieczeństwa, w szczególności jeśli chodzi o dzieci. Baseny zaprojektowane z myślą o najmłodszych są bezpieczne i często pozwalają bawić się maluchom bez nadzoru dorosłej osoby.

10. Jacuzzi we własnym ogrodzie

                Na koniec bardzo ciekawa rzecz, która mocno wyróżnia ofertę Intex na rynku. Dla wszystkich fanów jacuzzi w sprzedaży znajdują się bowiem specjalne baseny wyposażone w dysze, które generują przyjemne bąbelki i zapewniają efekt identyczny jak w tradycyjnym jacuzzi.

Komentarze

Zostaw komentarz