Przydatne akcesoria do basenu ogrodowego

Na: Komentarz: 0 Trafienie: 8035

                Intex posiada w swojej ofercie bardzo szeroki wybór basenów dzięki czemu praktycznie każdy jest w stanie wybrać coś interesującego dla siebie, co nie tylko jest odpowiedzią na jego gust, ale wynika także z chłodnej kalkulacji finansowej jak i z możliwości terenowych, a więc chociażby wielkości ogrodu obok domu czy też działki na której basen rozkładamy. 

Pośród propozycji przygotowanych przez Intex znajdziemy zarówno baseny w wersjach podstawowych jak i z szerokim pakietem różnego rodzaju akcesoriów dodatkowych, które w wielu przypadkach okazują się być niezwykle przydatne. Na pewno pod względem ceny dużo bardziej opłaca się kupować zestawy niż później pojedynczo dobierać różne akcesoria, ale jeśli do tej pory z nich nie korzystaliście to przedstawimy kilka najciekawszych, które dla wielu osób okazują się być najbardziej przydatne.

Napełnianie basenu i czyszczenie wody

                Osoby posiadające bardzo duże baseny na pewno korzystają z pompy wody, ale ludzie wybierający te mniejsze czasem nie decydują się na jej zakup razem z basenem. Pompa basenowa to jednak niezwykle przydatne akcesorium z dwóch powodów. Po pierwsze bowiem napełnianie basenu jest dużo prostsze, gdyż nie trzeba stać z wężem ogrodowym czy blokować go gdzieś na czas napełniania basenu. O ile to kwestia mało istotna tak oczyszczanie wody to już zupełnie co innego. Pompy basenowe utrzymują wodę w nieustannym obiegu. W pompie znajduje się wkład filtrujący przez co woda jest ciągle oczyszczana i nie ma potrzeby częstej jej wymiany. Walory estetyczne to jedno, ale bezpieczeństwo korzystania z basenu, który ma czystą wodę, jest chyba w tym wypadku najważniejsze. Pośród przydatnych akcesoriów związanych z oczyszczaniem wody nie można nie wspomnieć ani słowa o dozownikach do chemii basenowej czy chlorze w tabletkach. Tabletka z chlorem włożona do dozownika chroni wodę przed pojawieniem się glonów i nadaje jej krystaliczną barwę. Co więcej, chlor oferowany przez Intex jest rzeczywiście wysokiej jakości i w takim stężeniu, że jest w pełni bezpieczny nawet dla dzieci. Dozowniki chronią z kolei przed możliwością dotykania takiej tabletki. Dla osób bardzo wymagających ciekawym akcesorium może być także ozonator wody, który działa wielokrotnie skuteczniej niż zwykły chlor, ale oczywiście urządzenie jest o wiele droższe niż tabletki chloru.

Coś miłego dla dziecka

                Nie ma co ukrywać, że z basenów przydomowych Intex najwięcej frajdy mają dzieci, które w okresie wakacyjnym, korzystając z wolnego czasu, świetnie się bawią w wodzie. Intex ma więc również wiele ciekawych akcesoriów dedykowanych właśnie dla nich. Są to przede wszystkim dmuchane zabawki basenowe, wykonane z materiałów najwyższej jakości, bardzo bezpieczne, trwałe, a do tego po prostu pięknie się prezentujące. Kolorowa zabawka basenowa będzie atrakcyjna dla każdego dziecka, a szeroki ich asortyment daje ogromne możliwości wyboru. Dla najmłodszych dzieci można także wybrać po prostu brodziki, które napełnione są niewielką ilością wody i tworzą różnorodne konstrukcje, w których dziecko może miło spędzać swój czas.

Trochę wygody

                Świat akcesoriów basenowych proponowanych przez Intex jest ogromny. Warto zastanowić się więc także nad wygodą korzystania z samego basenu. Mając basen o wysokich burtach idealnym akcesorium będzie specjalna drabinka. Ułatwia ona wchodzenie do basenu i wychodzenie z niego, a antypoślizgowe stopnie zmniejszają ryzyko poślizgnięcia się. W ofercie znaleźć można również takie ciekawe dodatki jak fotele pływające na wodzie, specjalne lodówki na wodę czy materace, a wiec elementy dzięki którym wypoczynek w basenie będzie jeszcze bardziej atrakcyjny i miły.

Warto dokładnie przyjrzeć się wszystkim dodatkowym akcesoriom basenowym oferowanym przez Intex, które nie są wcale drogie, a mogą znacząco rozszerzyć funkcjonalność basenu, uczynić wodną rozrywkę przyjemniejszą, a do tego bezpieczniejszą i milszą dzięki skutecznemu oczyszczaniu wody.

Komentarze

Zostaw komentarz