Statek Piracki Intex – recenzja

Na: Komentarz: 0 Trafienie: 5105

Tym razem postanowiliśmy zająć się produktem, z którego z pewnością najbardziej zadowolone będą dzieci. W ofercie Intex znaleźć można wiele małych basenów, jak i specjalnych placów zabaw, właśnie dla najmłodszych. 

Biorąc pod uwagę całą ofertę dla dzieci przygotowaną przez producenta, to bez wątpienia Statek Piracki stanowi największy z możliwych produktów. Imponuje on nad pozostałymi nie tylko samymi rozmiarami, ale także mnogością wyposażenia, które sprawia, że dziecko może godzinami bawić się na statku i się nie nudzić. Co dostajemy w takim razie w opakowaniu po zakupie tego ogromnego basenu dla dzieci?

Imponujące rozmiary

                Wspomnieliśmy już o tym, że ten produkt jest zdecydowanie największą zabawką z pośród wszystkich dostępnych aktualnie w ofercie. Ma on bowiem wymiary 292x218x196cm co w praktyce oznacza, że z powodzeniem pomieści w środku nawet trójkę dzieci, które nie będą specjalnie wchodziły sobie w drogę podczas zabawy. Cały basen jest oczywiście dmuchany, a jego kształty doskonale imitują statek piratów co zwiększa atrakcyjność. Na dużą uwagę zasługuje także bardzo miła dla oka kolorystyka, która w szczególności w przypadku dzieci ma ogromny wpływ na ich zainteresowanie zabawą.

Zjeżdżalnia, czyli absolutny hit zabawki

                Bez wątpienia największym hitem tej zabawki, w oczach oczywiście dzieci, będzie obecność dmuchanej zjeżdżali, która umiejscowiona jest na rufie ogromnego statku. Nad zjeżdżalnią znajduje się dmuchana, piracka czaszka z której może bezpośrednio na zjeżdżalnię spadać fontanna wody. Aby było to możliwe wystarczy w odpowiednim miejscu podłączyć do statku zwykły wąż ogrodowy i odkręcić wodę. Na zjeżdżalnię wchodzi się bardzo łatwo, gdyż po stopniach. Do tego na pokładzie w miejscu zjazdu znajduje się bardzo miękka mata, która łagodzi upadki i czyni zjeżdżanie po prostu czystą przyjemnością.

Szereg dodatkowych zabawek

                Statek Piracki od Intex to jednak nie tylko dmuchany basen z małą zjeżdżalnią. Na pokładzie znajdują się bowiem aż dwie pompowane armaty, które mogą strzelać piłeczkami. W zestawie znajdziemy 8 takich piłeczek, wykonanych z miękkiego tworzywa sztucznego, które nie służą tylko jako amunicja do armat. Na pokładzie znajduje się bowiem także dmuchany kosz do gry w koszykówkę z wykorzystaniem właśnie wspomnianych piłeczek. Każdy mały pirat znajdzie do tego na dziobie dmuchaną imitację steru statku o realistycznym wyglądzie.

Pełne bezpieczeństwo korzystania

                Korzystanie z tego basenu jest bezpieczne dla naszych małych pociech. Lustro wody utrzymuje się na wysokości 13cm przez co korzystać z zabawki mogą dzieci już od 3 roku życia. Wszystkie elementy są dmuchane i bardzo miękkie. Burty są na tyle wysokie, że uniemożliwią wypadnięcie małym dzieciom, a dmuchane dno zapewnia amortyzację na wypadek upadku. Cały statek został wykonany z PVC, czyli winylu, który w tym wypadku składa się aż z 3 osobnych warstw. W ten sposób zabawka nie ulega rozciąganiu pod wpływem słońca i jest odporna na przebicia oraz otarcia. Na wypadek uszkodzenia poszycia producent do zestawu dołączył także specjalną łatkę naprawczą. Ogromną zaleta tej zabawki jest także fakt, że można ją rozłożyć w 10 minut.

Moc zabawy za rozsądne pieniądze

                Dla większości rodziców małych dzieci bardzo ważnym elementem, który najczęściej decyduje o zakupie, jest oczywiście cena. W tym przypadku Intex absolutnie nie ma sobie równych. Tak ogromny basen, wykonany z wysokiej jakości materiałów, pełny wielu ciekawych akcesoriów i pozwalający korzystać ze zjeżdżalni możemy kupić za jedynie 249zł. To rozsądna oferta, szczególnie biorąc pod uwagę fakt, że piękne kolory statku bardzo przyciągają dzieci i na pewno sprawią, że spędzą one na zabawie długie godziny. Na pokładzie statku nie znajdują się żadnej niebezpieczne i drobne przedmioty, a więc nasze dzieci z powodzeniem mogą bawić się nawet bez naszego nadzoru.

Komentarze

Zostaw komentarz