Wakacje z basenem

Na: Komentarz: 0 Trafienie: 3930

Lato już w pełni, za oknem często bardzo wysokie temperatury i dużo słońca, które towarzyszy nam od wczesnych godzin porannych aż do bardzo późnego wieczora. 

Nie zawsze mamy to szczęście, aby skorzystać z długiego urlopu w okresie wakacyjnym, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby w te piękne dni robić sobie krótkie urlopy bezpośrednio po pracy. W gorące dni nie ma nic przyjemniejszego jak udać się gdzieś nad wodę. W dużych miastach jest z tym problem, a miejskie baseny nie tylko są drogie, ale w upalne dni szczelnie wypełniają się ludźmi co naprawdę niejednokrotnie może przeszkadzać, a już na pewno pozbawia nas jakiejkolwiek prywatności. Jeśli jednak mieszkasz w domku jednorodzinnym i masz trochę wolnego miejsca lub po prostu posiadasz jakąś działkę w bliskiej okolicy Twojego domu, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby postawić tam swój własny, prywatny basen. Zbudowanie murowanego basenu jest niezwykle kosztowne i pracochłonne, ale Intex przygotował niedrogą alternatywę, która pozwoli nam miło spędzać wakacyjny czas na basenie, w chłodnej i orzeźwiającej wodzie.

Szeroka gama basenów

                W ofercie Intex znajduje się szeroka gama basenów do przydomowych ogrodów i na działki, które sprawdzą się w każdej sytuacji i dostarczą mnóstwo wspaniałej rozrywki. Współczesne baseny produkowane przez Intex nie ustępują tym standardowym, a więc murowanym. Wybierając na przykład basen stelażowy otrzymujemy stabilną konstrukcję. Basen nie wypycha się nadmiernie podczas pływania, nie wylewa się z niego woda, a ściany są na tyle sztywne, że nawet z powodzeniem można się o nie opierać. Mało tego, baseny Intex wykonywane są z bardzo wytrzymałego materiału jakim jest winyl. Intex, jako jedyny producent basenów na rynku, stawia aż na trójwarstwowe poszycie. Takie rozwiązanie czyni ściany basenu sztywniejszymi, ale dodaje im także dużo wytrzymałości. Baseny Intex zdecydowanie nie muszą być produktami jednosezonowymi. Korzystanie z nich zgodnie z instrukcją obsługi pozwala zachować ich świetność nawet na kilka sezonów, a atrakcyjna cena czyni te produkty godnymi zainteresowania do wodnej zabawy w upalne, letnie dni.

Wiele rozmiarów do wyboru

                Przyglądając się ofercie basenów od Intex zauważymy niezwykle szeroki wybór nie tylko pod względem konstrukcji basenów ogrodowych, ale także i ich rozmiarów. Wiele rozmiarów sprawia, że basen można oczywiście dopasować do naszych wymagań pod względem chociażby liczebności rodziny. Duża paleta rozmiarów ułatwia także kupienie takiego basenu, który bez problemów zmieści się do naszego ogrodu czy na działkę. Niezależnie od rozmiaru każdy basen jest w stanie zapewnić dużo rozrywki wodnej w wakacje, a przede wszystkim da nam wspaniałe ukojenie w bardzo upalne dni.

Mobilność przy użytkowaniu na działce

                Wiele osób na pewno chciałoby mieć basen na wakacje postawiony na działce. Wiadomo, że nie przebywamy tam ciągle i pozostawienie takiego basenu bez nadzoru to kuszenie złodziei, ale także i większe ryzyko, że basen zostanie przez kogoś zniszczony. W ofercie firmy Intex można jednak znaleźć baseny, które rozkłada się i składa dosłownie w kilkanaście minut i nie potrzeba do tego specjalistycznej wiedzy. Rozporowe baseny, bo o nich mowa, są oczywiście mniej stabilne, ale równie wytrzymałe i gwarantujące podobną rozrywkę wodną. Dzięki ich konstrukcji można je łatwo przetransportować w częściach na działkę, rozłożyć i nawet spakować jeszcze tego samego dnia.

Odkryj przyjemne wakacje z basenami Intex

                Dzięki basenom Intex wakacje w domu nie muszą być nudne i męczące przez żar lejący się z nieba. Intex korzysta z nowoczesnych technologii, które jednak stale tanieją i z tego powodu baseny dmuchane, stelażowe czy rozporowe są dzisiaj w cenach na każdą kieszeń. Przekonaj się jak miło można spędzić wakacje w basenach Intex, bez zgiełku tłumu ludzi, bez płacenia za karnety, za to w zaciszu własnego ogrodu z najbliższa rodziną lub znajomymi.

Komentarze

Zostaw komentarz