Zakup basenu w Intex.pl

Na: Komentarz: 0 Trafienie: 5926

Jeśli jesteś już zdecydowany na kupno ogrodowego basenu przenośnego to możesz być pewny tego, że dokonałeś bardzo trafnej decyzji. Korzystając z tego typu akcesoriów zapewnisz sobie moc wodnej rozrywki we własnym ogrodzie, a do tego jeszcze dostaniesz basen, który złożysz zawsze wtedy gdy nie będzie Ci już potrzebny i odzyskasz wolne miejsce przed domem.

Decyzja o zakupie to jedno, ale największym problemem będzie zakup samego basenu, a więc jego wybranie. Jeśli chcesz dokonać zakupu poprzez Intex.pl to bardzo dobrze, gdyż skorzystasz nie tylko z bogatej oferty, ale także z bardzo atrakcyjnych cen. Jak kupować basen na naszej stronie internetowej?

Przede wszystkim rodzaj basenu

                Wszystko zaczyna się od wyboru samego rodzaju basenu. W ofercie dostępnej na stronie Intex.pl masz do wyboru  baseny rozporowe, stelażowe, a także dmuchane. Każdy z nich charakteryzuje się nieco innymi właściwościami, łatwością w rozkładaniu czy oczywiście możliwościami transportu. W przypadku gdy zależy nam na dużym basenie, który większość czasu spędzi w naszym ogrodzie, to zdecydowanie najlepszym wyborem będą tutaj baseny stelażowe. Są one niezwykle solidne, ale do tego dostępne są w największych z możliwych rozmiarów, co czyni je idealnymi dla dużych rodzin, nawet jeśli zaprosimy jeszcze znajomych. Z kolei jeśli nie zależy nam na bardzo dużym basenie, bo mamy mało miejsca w ogrodzie lub też często planujemy zabierać go na działkę, to na pewno świetnie sprawdzi się basen rozporowy. Jego zaletą jest zajmowanie niewielkiej powierzchni, a do tego stosunkowo niewielka waga, a więc i łatwy transport. Na stronie Intex.pl można znaleźć także ofertę dla osób poszukujących czegoś wyjątkowego. Po pierwsze są to baseny, których obudowa do złudzenia przypomina element wykonany z drewna. Taki basen pięknie prezentuje się w ogrodzie i na pewno będzie stanowił sympatyczny element ozdobny, a do tego jest funkcjonalny. Druga opcja dedykowana jest dla fanów wypoczynku SPA. Intex jako jedyny posiada w swojej ofercie przydomowe baseny SPA, a więc mające możliwość podgrzewania wody i to jeszcze z funkcją jacuzzi. To właśnie z tego powodu zakupy na Intex.pl są tak dobrym wyborem, gdyż szeroki asortyment ułatwia dopasowanie basenu do własnych wymagań.

Kwestia podstawowych akcesoriów

                Kolejna rzecz to wybór dodatków. W naszej ofercie mamy zarówno baseny w wersjach podstawowych jak i z wieloma najbardziej potrzebnymi akcesoriami dodatkowymi. Warto pamiętać o tym, że kupno zestawów jest tańsze niż późniejsze dokupywanie akcesoriów dlatego warto zastanowić się nad nimi wcześniej. Na pewno do tych najważniejszych należy sama pompa wody, która pozwoli nam na łatwe dostarczanie wody do basenu jak i jej filtrowanie. Bardzo przydatna jest także przykrycie basenowe pozwalające przykrywać wodę i chronić ją przed zanieczyszczeniami. Przyda się także zestaw chemii basenowej do uzdatniania wody. Wszystkie te akcesoria zapewne nie będą koniecznie jeśli basen ma być rozstawiany na przykład tylko w weekendy gdzieś na działce. To właśnie dlatego na Intex.pl można znaleźć zarówno podstawowe baseny jak i wersje powiększone o ciekawe akcesoria.

Co z gwarancją?

                Niewątpliwie jedną z najważniejszych zalet jest fakt, że przy zakupach na Intex.pl otrzymujemy gwarancję nie tyle sklepu co bezpośrednio samego producenta. Intex to absolutny lider światowy w produkcji basenów ogrodowych, akcesoriów do nich jak i innych produktów dmuchanych. Firma wykorzystuje nowoczesne zdobycze technologiczne i korzysta z najwyższej jakości materiałów. Co więcej, każdy produkt znajdujący się w ofercie sklepu przeszedł stosowne testy jeszcze na linii produkcyjnej co zmniejsza prawdopodobieństwa pojawienia się wad produkcyjnych do absolutnego minimum. Zakup basenu ogrodowego na Intex.pl to doskonały wybór, a zamówione produkty na pewno posłużą przez wiele sezonów jeśli tylko będziemy stosować się do zaleceń producenta w kwestii ich obsługi oraz konserwacji.

Komentarze

Zostaw komentarz