Statek Piracki Intex – recenzja

Tym razem postanowiliśmy zająć się produktem, z którego z pewnością najbardziej zadowolone będą dzieci. W ofercie Intex znaleźć można wiele małych basenów, jak i specjalnych placów zabaw, właśnie dla najmłodszych. 

Biorąc pod uwagę całą ofertę dla dzieci przygotowaną przez producenta, to bez wątpienia Statek Piracki stanowi największy z możliwych produktów. Imponuje on nad pozostałymi nie tylko samymi rozmiarami, ale także mnogością wyposażenia, które sprawia, że dziecko może godzinami bawić się na statku i się nie nudzić. Co dostajemy w takim razie w opakowaniu po zakupie tego ogromnego basenu dla dzieci?

Imponujące rozmiary

                Wspomnieliśmy już o tym, że ten produkt jest zdecydowanie największą zabawką z pośród wszystkich dostępnych aktualnie w ofercie. Ma on bowiem wymiary 292x218x196cm co w praktyce oznacza, że z powodzeniem pomieści w środku nawet trójkę dzieci, które nie będą specjalnie wchodziły sobie w drogę podczas zabawy. Cały basen jest oczywiście dmuchany, a jego kształty doskonale imitują statek piratów co zwiększa atrakcyjność. Na dużą uwagę zasługuje także bardzo miła dla oka kolorystyka, która w szczególności w przypadku dzieci ma ogromny wpływ na ich zainteresowanie zabawą.

Zjeżdżalnia, czyli absolutny hit zabawki

                Bez wątpienia największym hitem tej zabawki, w oczach oczywiście dzieci, będzie obecność dmuchanej zjeżdżali, która umiejscowiona jest na rufie ogromnego statku. Nad zjeżdżalnią znajduje się dmuchana, piracka czaszka z której może bezpośrednio na zjeżdżalnię spadać fontanna wody. Aby było to możliwe wystarczy w odpowiednim miejscu podłączyć do statku zwykły wąż ogrodowy i odkręcić wodę. Na zjeżdżalnię wchodzi się bardzo łatwo, gdyż po stopniach. Do tego na pokładzie w miejscu zjazdu znajduje się bardzo miękka mata, która łagodzi upadki i czyni zjeżdżanie po prostu czystą przyjemnością.

Szereg dodatkowych zabawek

                Statek Piracki od Intex to jednak nie tylko dmuchany basen z małą zjeżdżalnią. Na pokładzie znajdują się bowiem aż dwie pompowane armaty, które mogą strzelać piłeczkami. W zestawie znajdziemy 8 takich piłeczek, wykonanych z miękkiego tworzywa sztucznego, które nie służą tylko jako amunicja do armat. Na pokładzie znajduje się bowiem także dmuchany kosz do gry w koszykówkę z wykorzystaniem właśnie wspomnianych piłeczek. Każdy mały pirat znajdzie do tego na dziobie dmuchaną imitację steru statku o realistycznym wyglądzie.

Pełne bezpieczeństwo korzystania

                Korzystanie z tego basenu jest bezpieczne dla naszych małych pociech. Lustro wody utrzymuje się na wysokości 13cm przez co korzystać z zabawki mogą dzieci już od 3 roku życia. Wszystkie elementy są dmuchane i bardzo miękkie. Burty są na tyle wysokie, że uniemożliwią wypadnięcie małym dzieciom, a dmuchane dno zapewnia amortyzację na wypadek upadku. Cały statek został wykonany z PVC, czyli winylu, który w tym wypadku składa się aż z 3 osobnych warstw. W ten sposób zabawka nie ulega rozciąganiu pod wpływem słońca i jest odporna na przebicia oraz otarcia. Na wypadek uszkodzenia poszycia producent do zestawu dołączył także specjalną łatkę naprawczą. Ogromną zaleta tej zabawki jest także fakt, że można ją rozłożyć w 10 minut.

Moc zabawy za rozsądne pieniądze

                Dla większości rodziców małych dzieci bardzo ważnym elementem, który najczęściej decyduje o zakupie, jest oczywiście cena. W tym przypadku Intex absolutnie nie ma sobie równych. Tak ogromny basen, wykonany z wysokiej jakości materiałów, pełny wielu ciekawych akcesoriów i pozwalający korzystać ze zjeżdżalni możemy kupić za jedynie 249zł. To rozsądna oferta, szczególnie biorąc pod uwagę fakt, że piękne kolory statku bardzo przyciągają dzieci i na pewno sprawią, że spędzą one na zabawie długie godziny. Na pokładzie statku nie znajdują się żadnej niebezpieczne i drobne przedmioty, a więc nasze dzieci z powodzeniem mogą bawić się nawet bez naszego nadzoru.

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota January February March April May June July August September October November December

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password