• Nowy
6 x Flitr Intex typ A

6 x Flitr Intex typ A

68,00 zł
Brutto

Oferowane przez naszą firmę wkłady filtracyjne typu A, zostały dostosowane do pomp filtrujących 5,5m3/h 3,8m3/h oraz 2,0m3/h, odpowiadających mało i średnio gabarytowym basenom ogrodowym firmy Intex. Jest to jeden z najtańszych i jednocześnie najskuteczniejszych wkładów filtracyjnych, które swoją jakością kilkakrotnie przewyższają wkłady, oferowane przez konkurencyjnych producentów.

Ilość

  • Bezpieczne i szybkie płatności Bezpieczne i szybkie płatności
  • Szybka wysyłka Szybka wysyłka
  • 30 dni na zwrot 30 dni na zwrot

Każdy z posiadaczy basenów ogrodowych zdaje sobie sprawę z faktu, jak ważnym elementem jest utrzymanie czystej wody w basenie. Zanieczyszczenia dają o sobie znać szczególnie w miejscach, w których lokalizacja basenu jest bezpośrednio narażona na działanie niekorzystnych warunków zewnętrznych - pyłów, liści, czy owadów. W takich przypadkach, posiadanie pompy filtrującej w odpowiednim wkładem filtracyjnym staje się aspektem niezbędnym. Dzięki odpowiednim zabezpieczeniom, mamy możliwość korzystania z naszego basenu ogrodowego w każdej chwili, w jednakowo czystej wodzie.

 Wiemy, jak wiele pieniędzy pochłania częsta wymiana wody w basenie ogrodowym. Zamiast tego, oferujemy Państwu zestaw 6 wkładów filtracyjnych typu A, które są dużo tańszym substytutem, dzięki czemu woda w naszym basenie będzie zawsze krystalicznie czysta, bez konieczności jej wymiany na świeżą.

 A wszystko to oferujemy Państwu w bardzo niskiej cenie, pozbawiając Państwa problemu brudnej wody na okres około 6 miesięcy użytkowania (jeden wkład filtracyjny wystarcza na jeden miesiąc użytkowania).

Rozmiar filtra 20 x 10,5

średnica otworu 5 cm

#29000 / 59900
82 Przedmioty

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password