• Nowy
Wkład filtracyjny typu B Intex

Wkład filtracyjny typu B Intex

24,00 zł
Brutto

Posiadasz duży basen ogrodowy, który zasilany jest wodą z pompy Intex o wydajności 7570, 9462 lub 15140 l/h? Wkład filtracyjny typu B, produkcji Intex, przeznaczony jest właśnie do tych pomp i zapewnia odpowiednią czystość wody znajdującej się w basenie.

Ilość

  • Bezpieczne i szybkie płatności Bezpieczne i szybkie płatności
  • Szybka wysyłka Szybka wysyłka
  • 30 dni na zwrot 30 dni na zwrot

Korzystanie z nowoczesnych i skutecznych elementów oczyszczających wodę w basenie nie tylko poprawia jakość rozrywki wodnej, gdyż woda w basenie jest zawsze krystalicznie czysta, ale także chroni nas przed niebezpiecznymi bakteriami, dla których brudna woda może być świetnym siedliskiem. Wkład filtracyjny typu B wykonany został z materiałów wysokiej jakości, które czynią go niezwykle skutecznym i wydajnym. Dbanie o czystość wody jest szczególnie ważne w przypadku posiadania dzieci, które także bawią się w basenie. To szczególnie one są mocno zagrożone niebezpiecznymi bakteriami żyjącymi w wodzie.

Filtr typu B zapewnia poprawną filtrację wody przez okres około miesiąca, ale zalecane jest regularne kontrolowanie stanu filtra. Ostateczny czas użytkowania zależy bowiem od indywidualnych warunków panujących w pobliżu basenu. W celu zwiększenia efektywności oczyszczania wody zaleca się zastosowania także chemii basenowej, którą znajdą Państwo na naszej stronie.

UWAGA !!! TOWAR SPODZIEWANY NA MAGAZYNIE OKOŁO 10. LIPCA

#29005
109 Przedmioty

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password