• Nowy
Wkład filtracyjny typu A Intex

Wkład filtracyjny typu A Intex

12,50 zł
Brutto

Posiadanie basenu ogrodowego na pewno dostarcza mnóstwo rozrywki, ale z drugiej strony tworzy także pewne obowiązki, które mają na celu uczynić tę rozrywkę bardziej bezpieczną. Woda może być siedliskiem wielu niebezpiecznych bakterii oraz zanieczyszczeń w postaci glonów czy drobinek piasku. 

Ilość

  • Bezpieczne i szybkie płatności Bezpieczne i szybkie płatności
  • Szybka wysyłka Szybka wysyłka
  • 30 dni na zwrot 30 dni na zwrot

Kąpiel w takiej „zupie” jest nie tylko mało przyjemna, ale także niebezpieczna, w szczególności dla małych dzieci, których układ odpornościowy nie jest jeszcze dobrze rozwinięty.

Wkład filtracyjny typu A został dopasowany do pomp wody marki Intex, które obsługują średnie i małe baseny z całej oferty. Nadaje się do basenów o średnicy: 244, 305, 366 oraz 457 cm, czyli do pomp o wydajności 5,7m3/h , 3,8m3/h oraz 2,0m3/h Wkład od marki Intex wykonany jest z użyciem materiałów najwyższej jakości przez co zapewnia nie tylko dużą wydajność, ale także skuteczność filtracji. Zatrzymuje większe i mniejsze zanieczyszczenia przez co zmniejsza ryzyko rozwoju bakterii w wodzie znajdującej się w basenie. Do maksymalnego oczyszczenia wody zalecane jest zastosowanie także chemii basenowej w postaci tabletek chloru, które dostępne są również na naszej stronie.

Jeden filtr jest w stanie skutecznie filtrować wodę przez okres około miesiąca (czas użytkowania zależny jest od wielu czynników).

Wymiary filtra 20 x 10,5 cm

średnica otworu 5 cm

#29000
875 Przedmioty

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password