• Nowy
Wkład filtracyjny typu H Intex

Wkład filtracyjny typu H Intex 29007

9,50 zł
Brutto

Chyba nikt z nas nie chciałby kąpać się w basenie z brudną wodą. Taka woda tworzy także doskonałe środowisko do rozwoju nie tylko glonów, ale także bardzo groźnych dla zdrowia bakterii. Na bakterie te najbardziej narażone są małe dzieci, ale także dorosłe osoby mogą paść ich ofiarą. Z tego powodu należy regularnie wymieniać filtry znajdujące się w pompach wody produkowanych przez firmę Intex.

Ilość

  • Bezpieczne i szybkie płatności Bezpieczne i szybkie płatności
  • Szybka wysyłka Szybka wysyłka
  • 30 dni na zwrot 30 dni na zwrot

Prezentowany wkład filtracyjny typu H pasuje do pompy wody Intex, o numerze katalogowym 28602, której wydajność wynosi 1250l/h. Pompa współpracuje głównie z dużymi basenami ogrodowymi. Filtr wykonany z wykorzystaniem nowoczesnej technologii jest bardzo skuteczny i jednocześnie wytrzymały. W przypadku dużego zanieczyszczenia można filtr umyć pod bieżącą wodą, jednak zalecane jest jego regularne wymienianie.

Na cały sezon zazwyczaj potrzebnych jest od 4 do 6 takich filtrów dlatego zapraszamy także do zakupu zestawu 12 filtrów w bardzo atrakcyjnej cenie, który dostępny jest na naszej stronie. Polecamy również zakup chemii basenowej, która dostępna jest na naszej stronie, aby maksymalnie oczyścić wodę w swoim basenie.

#29007
374 Przedmioty

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password