• Nowy
Basen Intex Jet Bubble Deluxe SPA 28462 6-osób
Spa

Basen Intex Jet Bubble Deluxe SPA 28462 6-osób WIFI

5 295,00 zł
Brutto

NOWOSĆ 2021 - następca modelu 28456

Za rozsądne pieniądze każdy z nas może sprawić sobie odrobinę luksus w swoim ogrodzie kupując profesjonalne SPA od Intex. Basen o średnicy zewnętrznej 218 cm został wykonany z niezwykle solidnego materiału. Dzięki wielokomorowemu systemowi powietrznemu burty są bardzo sztywne i bez problemu można się o nie opierać.

Ilość

  • Bezpieczne i szybkie płatności Bezpieczne i szybkie płatności
  • Szybka wysyłka Szybka wysyłka
  • 30 dni na zwrot 30 dni na zwrot

Sztandarowy model basenu Jacuzzi spa w nowej odsłonie na sezon 2021

Zesłoroczny model 28456 został teraz doposażony w sterownik działający bezprzewodowo nawet do 48 godzin po pełnym nałądowaniu. W wresji tegorocznej dochodzi możliwosć sterowania WIFI za pomoca smartfona.

W basenie o wewnętrznej średnicy 168cm mieści się 1098 litrów wody, która dostarczana jest poprzez pompę o wydajności 1741l/h. Podstawą luksusu jest jednak podwójny system masażu. Połączenie pracy pompy wodnej zarządajacego pracą biczy wodnych z dysz zamontowanych w ściankach basenu, które generują niezwykle przyjemny hydromasaż, oraz pracy pompy powietrznej który powoduje zę ze 140 dysz przy dnie basenu unoszą się relaksujace pecherzyki powietrza. Woda w basenie może zostać podgrzana do temperatury aż do 40 stopni poprzez grzałkę o mocy 2200W. W zestawie znajduje się także profesjonalny zmiękczacz wody oraz generator chloru, który gwarantuje czystość wody. Dodatkowo Intex dołączył także do zestawu w poduszki , 2 filtry oraz profesjonalne maty, jedna do położenia pod basen, a druga do jego nakrywania, aby nie dostały się nieczystości. Wszystkie urządzenia można łatwo sterować poprzez intuicyjny panel elektroniczny.

Laminowana powierzchnia zwiększa odpornosć na przetarcia i przebicia niecki basenowej 

Basen Intex SPA pozwala nam zrelaksować się po każdym ciężkim dniu pracy lub po prostu odpocząć sobie w wolnej chwili. Dzięki podgrzewaniu wody basen może być używany nawet przy niższych temperaturach powietrza.

Podstawowe dane techniczne:

- basen Intex Jet Bubble SPA o średnicy zewnętrznej 218cm oraz wewnętrznej 168cm;
- pompa wody o wydajności 1741l/h zasilająca basen o pojemności 1098 litrów;
- grzałka wody 2200W podgrzewająca do temperatury 40oC;
- generator chloru;
- system 6 dysz do hydromasażu;
- system 140 relaksujacych bąbelków powietznych

- zmiękczacz wody;
- mata pod basen i do jego przykrycia;
- elektroniczny bezprzewodowy panel sterowania;
- zestaw akcesoriów do obsługi basenu;
- łatka naprawcza.

UWAGA !!! Zarówno wymiary jak i temperatura podana przez producenta możliwe do uzyskania w warunkach optymalnych . W praktyce basen zawsze bedzie nieco mniejszy a temperatura wody uzależniona jest choćby od warunków zewnętrzych oraz dodatkowej izoalcji termicznej dzięki której ciepło nie będzie uciekać z basenu

#28462
27 Przedmioty

Opis

Waga
77 kg
Wydajność pompy filtrującej
1741 l/h
Pokrywa
Tak
Mata pod basen
Tak

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password