• Nowy
6 x Flitr Intex Typ B

6 x flitr Intex Typ B

140,00 zł
Brutto

Wkłady filtracyjne przeznaczone są do pomp o wydajności 7570 , 9462 , 15140 L/H

Ilość

  • Bezpieczne i szybkie płatności Bezpieczne i szybkie płatności
  • Szybka wysyłka Szybka wysyłka
  • 30 dni na zwrot 30 dni na zwrot

Wkład filtracyjny typu B, jest przeznaczony przede wszystkim do pomp filtrujących Intex, o dużych mocach przerobowych. Mamy tu na myśli pompę filtrującą 9,5m3/h, charakterystyczną dla wielkogabarytowych basenów ogrodowych. Należy pamiętać, że wkłady filtracyjne zostały dostosowane do pompy, wyprodukowanej przez firmę Intex i tylko w tym przypadku możemy Państwu zagwarantować stuprocentową skuteczność działania.

Baseny ogrodowe wymagają stałej ochrony przed zanieczyszczeniami, powodującymi zaleganie się bakterii i insektów w wodzie. Kąpiel w takim „roztworze” staje się niebezpieczna przede wszystkim dla najmłodszych członków naszych rodzin. Dlatego też warto pamiętać o tym, by wkłady filtracyjne, znajdujące się w zakupionych przez  nas pompach filtrujących, były stosunkowo często wymieniane, dzięki czemu możliwa będzie ich praca na najwyższych obrotach.

Firma Intex celowo proponuje Państwu zakup wkładów filtracyjnych w paczkach po 6 sztuk, ponieważ wspomniana liczba niweluje konieczność częstych zamówień naszych produktów i związanych z tym, zupełnie niepotrzebnych strat czasowych. Taka ilość wkładów filtracyjnych spokojnie wystarczy na pełną eksploatację, przez okres 5-6 miesięcy funkcjonowania.

Jeżeli posiadane baseny ogrodowe, charakteryzują się dużymi gabarytami, a w skład ich zestawu wchodzi np. pompa filtrująca 9,5m3/h, polecamy zastosowanie wkładów filtracyjnych, koniecznie typu B.

#29005
15 Przedmioty

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password