• Nowy

12 x wkład filtracyjny typ H

105,00 zł
Brutto

Chcesz zadbać o czystość wody w swoim basenie, aby korzystać z wodnej rozrywki w przyjemnych warunkach, a do tego uchronić siebie i swoje dzieci przed bardzo niebezpiecznymi bakteriami? Aby zadbać o czystość wody należy regularnie wymieniać wkłady filtracyjne znajdujące się w pompach wody Intex, które współpracują z wszystkimi basenami w ofercie.

Ilość

  • Bezpieczne i szybkie płatności Bezpieczne i szybkie płatności
  • Szybka wysyłka Szybka wysyłka
  • 30 dni na zwrot 30 dni na zwrot

Wkład filtracyjny typu H dedykowany jest do pompy wody Intex o wydajności 1250l/h o numerze katalogowym 28602. Wkłady wykonany z materiałów wysokiej jakości usuwa nie tylko większe, ale także bardzo drobne zanieczyszczenia i charakteryzuje się dużą efektywnością. Mocno zabrudzony wkład można czyścić pod bieżącą wodą, jednak producent zaleca regularną wymianę  średnio raz na miesiąc.

Korzystając z basenu przez cały sezon średnio należy zużyć od 4 do 6 filtrów, dlatego zestaw 12 filtrów może wystarczyć nawet na 3 sezony. To bardzo atrakcyjna oferta, która pozwoli Ci zaoszczędzić pieniądze bez utraty jakości filtrowania wody. Zapraszamy również do zapoznania się z naszą ofertą chemii basenowej, która pozwoli Ci maksymalnie zadbać o czystość wody w Twoim basenie.

#29007
27 Przedmioty

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password