Drabinki do basenów 

Drabinki do basenów

Wysokie baseny marki Intex wymagają dodatkowej drabinki, która ułatwia wchodzenie oraz wychodzenie z wody. Zdecydowanie najwyższej jakości produkty tego typu znajdą Państwo poniżej. Są to drabinki wykonane z bardzo wytrzymałych materiałów, wyposażone w materiały antypoślizgowe, aby nikt nie zrobił sobie krzywdy w czasie korzystania z urządzenia....

Wysokie baseny marki Intex wymagają dodatkowej drabinki, która ułatwia wchodzenie oraz wychodzenie z wody. Zdecydowanie najwyższej jakości produkty tego typu znajdą Państwo poniżej. Są to drabinki wykonane z bardzo wytrzymałych materiałów, wyposażone w materiały antypoślizgowe, aby nikt nie zrobił sobie krzywdy w czasie korzystania z urządzenia. Drabinki są także bardzo bezpieczne nawet dla mniejszych dzieci. Zapoznaj się z naszą bogatą ofertą lub zadzwoń i poradź się specjalistów, którzy z pewnością wskażą Ci produkt dopasowany do Twoich potrzeb.

Więcej
Jest 3 produktów.
0 Recenzja (e)

Drabinka odpinanymi stopniami przeznaczona do basenów ogrodowych o wysokości 91, 107, 122, 132 cm. Posiada stopnie wyprodukowane z wyjątkowo twardego plastiku.

325,00 zł
W magazynie
0 Recenzja (e)

Drabinka z odpinanymi stopniami przeznaczona do basenów ogrodowych o wysokości 91, 107, 122, cm. Posiada stopnie wyprodukowane z wyjątkowo twardego plastiku.

265,00 zł
W magazynie
0 Recenzja (e)

Drabinka z odpinanymi stopniami przeznaczona do basenów ogrodowych o wysokości 91 lub 107 cm.

195,00 zł
W magazynie